RIIDEPOOD KILOMAX KOLIS INTERNETTI

Kellele ei meeldiks inimesed, kes on suutnud enda igapäevatarbimise muuta võimalikult keskkonnasõbralikuks? Omapärased leiud vähekantud riiete poodidest ja vanade riiete ümberõmblemine on nende välimuse muutnud tõepoolest ainulaadseks. Vahest olete isegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud üllatust oma garderoobi lisanud.

Paljudele on mööda riidepoode ja kaltsukaid kolamine üks tänuväärsemaid lõõgastusi. Ent vahest olete teinekord isegi märganud ka tüdinud šoppajate kaaslasi, kes seal melus heameelega sel hetkel ei viibiks. Nemad sooviksid oma riidekappi mugavalt täiendada netipoodides(vaata siit – https://e-kilomax.ee/viriesu-apgerbs/apgerbs/dzinsi.html). Suur võib olla mõne inimese üllatus, kuuldes, et netist leiab ka väga häid uusi ja vähekasutatud riideid.

Riidepood arvutis

Tallinnas, Pärnus ja Läti linnades tegutseva Kilomaxi kaupluseid on kliendid hinnanud juba pikki aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist valitud kvaliteetne, ilma kulumismärkideta kaup pärineb otse sealsetest riiete sorteerimispunktidest.

Alates koroonakriisi teisest lainest pakub meeldivat veebipõhist ostlemiskogemust oma vähekasutatud riietele ka kauplus Kilomax. Netipoes rõõmustavad uusi omanikke meeldivad leiud, lugematud brändid ning ootamatult mitmekülgne valik mudeleid ja mõõtmeid.

Veebilehel on teil nüüd mugav leida endale meelepärased täiesti uued või vähekasutatud riided kodust väljumata. Tellimuse saab vormistada paari hetkega ning kaup saadetakse sobivasse pakiautomaati. Kui aga ostetud kaup mingil põhjusel teile ei sobi, võib tellimuse ka tagastada.

Riided ja jalanõud kõigile

Uus meeste- ja naisteriiete e-pood on mõeldud neile, kes väärtustavad moodi ja suurepärast kvaliteeti – valikust leiab nimekate brändide eksklusiivsed riided ja jalanõud, mis muudavad omaniku kõigis situatsioonides enesekindlamaks.

Avades kodulehel meesteriiete sektsiooni, leiab eest muuhulgas särgid, bleiserid, sviitrid, teksad, joped, spordiriided, lühikesed püksid, ujumisriided, tossud ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas sajad kleidid, kardiganid, pluusid, teksad, seelikud, joped, ülikonnad, capri püksid, spordiriided, ööriided, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on poes ka poistele, tüdrukutele ja beebidele.

E-Kilomaxist leiate endale usaldusväärseid rõivaid ja jalatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Kõigest ühe hiireklõpsuga leiate kõik sooduspakkumised ja uued täiendused, mis teeb lehe kasutamise veelgi nauditavamaks.

Andke vähekasutatud riideesemetele uus võimalus, viies end kurssi värske valiku riiete ning jalatsitega veebisaidil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et hea välja näha, ei pea välja käima palju raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *