HOKIPOOD, KUST SAAD VAJALIKU HOKIVARUSTUSE

Säti ennast valmis – sündmusterohke aeg on jälle algamas! Tule kindlasti läbi ja avasta, millise kaubaga üllatab Sind hokipood algaval sessoonil. Kahtlemata oleme varustuse valiku mõttes juhtival kohal. Teeme tööd selle nimel, et meie kaupluse kaubavalikus oleks alati ainult parim ja modernseim varustus. Poes on tõesti lai valik mitmesuguseid tooteid – tule ja tutvu juba täna!

TURVALINE VARUSTUS

 

Teeme koostööd suuremate kaubamärkidega, mis tagavad toote garantiid. Uisud, riietus, kotid, aksessuaarid, kepid – tutvu valikuga meie e-poes (aste rulluisud)! Allpool on täpsem ülevaade sellest, milline hoki varustus on meie e-kaupluses olemas.

 

HOKIKEPID

 

E-poes on hokikepid nii väikestele kui suurtele. Filtri abil märgi endale sobivad kriteeriumid ning näed vastavat tootevalikut. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Kiika meie e-poodi ja kes teab – ehk oled laheda hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Meie esinduskaupluse tootevalikus on nii hokiuisud kui ka uisud iluuisutamise jaoks.Mõlemat tüüpi uisud on väga laias valikus ja mitmesuguste nüanssidega.   Jäähoki uisud asuvad rubriigi all. Filtri abil on võimalik mängida uiskude omadustega ning soetada just see kõige parem. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal kõige olulisem osa varustusest ja seega on põhiline, et need oleks mugavad ja vastupidavad. Lisaks on võimalik juurde muretseda ka erinevaid tarvikuid, sh pudelid, teemandid ja needid.

 

RIIETUS

 

Väga moodsad riideesemed nii talveks kui ka suveks. Suvise tootevaliku all on ka nokamütsid.  Kaubavalikusse olema lisanud kõik lahedamad firmad, seetõttu mütsid on väga kenad. Soeta enda jaoks parimate omadustega stiilne müts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad sooja riietuse tootegrupi alla.  Kaubavalik on samuti lai, kuid kõik varustus on ainult usaldusväärsetelt koostööpartneritelt. Leia heakvaliteedilised ning kerged spordisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või stiilse logoga hokisärk, mida kanda trennivälisel ajal.

 

TULE ŠOPPAMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, saame aru kui suure kaaluga on varustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Kui vaja saame nõustada ka sobiva varustuse leidmisel.  Hoki uisud ja hoki kepid on kui lähemalt uurida väga palju üksikasjalikumad kui alguses tunduda võib. Vaata e-poodi või tule kohale!

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *