SUURIMA KAUBAVALIKUGA HOKIPOOD

On õige moment teha ettevalmistusi algavaks hoki sessooniks. Meie hokipood palub kõiki huvilisi uudistama. Kahtlemata oleme toodete valiku mõttes juhtival kohal.

Näeme vaeva selle nimel, et meie kaupluse kaubavalikus oleks kogu aeg ainult kõige parem ja modernseim varustus. Kaupluses on tõesti suur valik erinevaid kaupasid – sisene veebikeskkonda ning vaata nüüd!

https://hockeypoint.ee/ee_ee/riietus

TURVALINE VARUSTUS

 

Kaubavalikus on päris mitmekülgne valik varustust vaid professionaalsetelt brändidelt. Veebipoe varustuse seas on uisud, kepid, riided ja aksessuaarid – kõik, mida jää peal vajada võiksid. Panime kirja, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

 

HOKIKEPID

 

Erimõõtudes hokikepid – suurte ja väikeste hoki kepid ja nende tarvikud. Otsingu abiga saad valida vajalikke omadusi ja vaata, mida me pakume. Hokikeppide hind võib erineda sõltuvalt hokikepi firmas, suurusest ja muudest omadustest.

Leia endale sobiv juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – laias valikus kaubamärgid ja ka suurused.  Jäähoki uisud leiad eraldi rubriigi all. Otsingufiltri abiga on võimalik mängida uiskude varustatavusega ning valida just see kõige parem.  Uisutajale peavad uisud olema korralikud, et soodustada tulemusi ning mugavusetunnet.  Internetipoest leiad samuti kõiksugused aksessuaarida, mida spordialal vaja võiks minna.

 

RIIETUS

 

Eriliselt vahvad riided talviseks ja suviseks ajaks. Nokamütsid on olnud väga popid meie klientide seas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Soeta omale sobilikke omadustega äge nokamüts!

 

Ka hokisärgid kuuluvad suvise riietuse kategooria alla.  Kaubavalik on samuti lai, kuid kõik hokikaubad on vaid parimatelt koostööpartneritelt. Leia kvaliteetsed ning kerged spordisärgid trenni tegemiseks või laheda joonistuse või moeka logoga hokisärk, mida selga panna vabal ajal.

 

TULE OSTLEMA!

 

Olles turul nii pikalt, saame aru kui suure kaaluga on hokivarustuse kvaliteet. Kui tahaksid osta tooteid garantiiga – vali meie hoki pood. Abistame sind nõuga, et jõuaksid vajaliku tooteni kiiremini. Hoki uisud ja hoki kepid on tegelikkuses väga palju üksikasjalikumad kui alguses tunduda võib. Peale seda leiate meie juurest ka kõige uuemad kaubad.

Uus hooaeg – uus varustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *