Kas Sina tead, mida saaks valmistada piltidega?

Kas sel suvehooajal on olnud natuke lahedamad seiklused? Kui on ägedad seiklused, siis on ka rohkelt mälestusi mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on soodsam kui kunagi varem. 

Pealegi pakume võimalust mugavalt internetikeskkonnas luua ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga tore lugeda! Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks ideaalne kink näiteks vanematele. Teine võimalus on luua kalender – saad ise otsustada missugused fotopildid, millise kuu alla lisad ja lisaks märkida ka kõikide asjaosaliste sünnikuupäevad.  Kalendrid, trukiteenused on loomulikult vahva kingitus igaühe jaoks, eriti sõbrale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina maitseka ning enda jaoks toreda foto. Näiteks, võid fototapeedile panna pildi endale olulisest kohast – kodu või lihtsalt lummav looduskaunis koht, või ka pildi enda armsatest – kas siis koduloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei soovi tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik soetada ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis mis näeb välja nagu kaunis maal.  Fotolõuend lisab kindlasti stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõprade seltskondade ja ettevõtete seas.  Telli ainulaadsed t-särgid oma lähedastele – nii leiate kergelt kõik suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on samuti võimalik soetada ka erisuguseid teisi tooteid, mida toimival ettevõtjal vaja võiks minna.  Näiteks meie võimekuses on trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  väga päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on olemas. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erisugustest materjalidest. Kleebised on suurepärased, kui tahad oma ettevõtet promoda mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi traktorile! Kui aga oled õpilane, siis tuleb tuttav ette, kuidas kõige paremad mõtted tulevad kõige viimasel hetkel. Seetõttu on köitmine meie kaupluses kiire ja taskukohane protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

a

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *