KUUM HINNASULA ENAMUS FOTOTOODETELE

Kas Sa oled kunagi mõtisklenud, mida saaks valmistada fotodega?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja see pole kaugeltki veel kõik!

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud mõnevõrra rohkem seiklusi? Kui on vahvad seiklused, siis on ka palju mälestusi mida pildile püüda.  Fotode trükkimine meie esinduses on soodsam kui mujal.  Samuti pakume võimalust kiirelt internetikeskkonnas koostada ka vahva fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv lugeda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka vahva kink enda lähedastele. Kui aga tahad, et lisaks fotodele oleks lisatud ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meilt on võimalik tellida ka kalender.  Kalendrid on lisaks vahva kingitus igaühe jaoks, eriti vanaemale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on tähtsaks saanud mõni pilt, mida sooviksid näha kogu aeg, siis osta seina fototapeet, bännerite trükk. Näiteks, võid fototapeedile panna vaate endale armsast kohast – kodu või lihtsalt kaunis looduspilt, või ka fotopildi enda armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma pereliikmest. Väiksem, kuid samamoodi efektiivne asendusvõimalus fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade seltskondade ja töökaaslaste seas.  Soeta ainulaadsed t-särgid oma seltskonnale – nii leiate kergemini üksteist rahvarohkel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk pole ainus teenus, mida meilt tellida saab. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on kordi lihtsam kui see algselt tunduda võib – võta meiega ühendust ning me juhendame sind hea meelega. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ning erisugustest materjalidest.  Kleebised on võimalik kleepida igale pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel täpsemini soovid neid kasutada ja osta need ka siis õigest materjalist. Pealegi on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on kvaliteetne ja odav nende jaoks, kes soovivad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *