SUUR HINNASULA KÕIKIDELE FOTOTOODETELE

Tõenäoliselt ei ole tavaline kodanik mõelnud, kui palju on variante nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meie ettevõttest on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus suuruses.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas sellel suvekuudel on olnud oodatust rohkem seiklusi? Siis on vist ka õnnestunud teha toredaid pilte! Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie juures on kõige mugavam! Kui aga tahaksid kõik pildid kaante vahele panna, siis on suurepärane lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Taolist raamatut on hiljem ikka väga meeldiv vaadata! Fotoalbum ning fotoraamat on lisaks lahe kingiidee näiteks vanaemale. Samuti on võimalus kokku panna kalender – saad ise otsustada mis pildid, mis kuusse lisad ja lisaks märkida ka kõikide vajalike inimeste sünnipäevad.  Kalendrid on samuti vahva kingitus igale sünnipäevalapsele, eriti lähedasele.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seinale ilusa ning enda jaoks armsa foto. Fototapeedile võid trükkida kõike mida soovid – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomadest või mõnest ägedast filmikangelasest – sest kui foto meeldib Sulle väga, ei tüdine sa sellest nii pea! Kui aga ei ole soovi tervele seinale pilti trükkida, siis on võimalik muretseda endale ka fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on stiilne element seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka trükk riietele on viimastel aastatel muutunud aina levinumaks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõpruskondade ja töökaaslaste seas.  Miks mitte disainida lahedad särgid või pusad endale ja sõpradele ning minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on lisaks võimalik soetada ka erisuguseid teisi tooteid, mida toimival ettevõttel vaja võiks minna.  Näiteks võime trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid, templite valmistamine. Visiitkaartide trükkimine on  tegelikult üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peab visiitkaardi peal olema on valmis mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ja ka erinevatest materjalidest.  Kleebised saab kleepida ükskõik mis pinnale kuid oluline on see enne välja mõelda, millisel konkreetselt tahaksid neid kasutada ning soetada need ka siis vastavast materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav nende jaoks, kes tahavad oma arvestustööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *