SUVINE AEG ON TÄIES HOOS JA HINNAD ON ALL

Tõenäoliselt pole tavaline inimene arutlenud, kui palju on variatsioone tänasel päeval fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine sobilikus suuruses.
PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Kas sel suvel on olnud natuke rohkem seiklusi? Kui on toredad seiklused, siis on ka palju mälestusi mida meelde jätta. Fotode trükkimine meie kaupluses on odavam kui kunagi varem. Samuti pakume võimalust mugavalt internetikeskkonnas teha ka tore fotoalbum või fotoraamat oma fotodega (foto printimine). Taolist raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv vaadata! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka tore kingitus oma lähedastele. Kui aga tahaksid, et lisaks piltidele oleks laual ka kasulikumat infot, siis meie juures on võimalik luua ka kalender. Ja kindlasti on kalendrid kinkimiseks ideaalsed.

LISA KODULE MAITSEKUST – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Fototapeet ei lähe iial moest, kui jäädvustad seina kauni ja enda jaoks armsa foto. Näiteks, saad fototapeedile panna foto endale olulisest kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt lummav looduspilt, või ka pildi oma armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Kui aga Sa ei soovi tervele seinale pilti trükkida, siis alternatiiv on tellida ka fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse riidest materjalile, mis loob mulje nagu see oleks maal. Fotolõuend lisab natuke stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimasel ajal muutunud aina populaarsemaks. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõprade ja firmade seas. Miks mitte luua ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Fototrükk ei ole kaugeltki ainus teenus, mida me pakume. Valikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ja ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine on samuti üsna kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on olemas. Lisaks on võimalik tellida ka seinakleebised, millele on prinditud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on võimalik kleepida peaaegu igale pinnale kuid väga tähtis on see enne valmis mõelda, millisel täpsemalt soovid neid kasutada ning soetada need samuti siis õigest materjalist. Kui aga oled õpinguid lõpetamas, siis mõistad hästi, kuidas kõige paremad mõtted tulevad pähe viimasel hetkel. Seepärast on köitmine meil kiire ja mugav protsess!
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *