Mis on progresseeruv jackpot?

Online kasiino slotimängude mängijad jälgivad tihtipeale olulise faktorina slotimängu väljamakseprotsenti. Näiteks, kui mängid slotikat, mille väljamakseprotsent on 92, siis saad keskmiselt igast 100st panustatud eurost tagasi 92 eurot.

Enamik mängijaid mõistab, et pikaajaliselt pole see number nende jaoks kindlasti positiivne. Samas võib aga mõnes mängus, tänu rammusale jackpotile, oodata Sind ühel hetkel tõeliselt võimas palgapäev.Enamik Eesti online kasiinodest pakub progresseeruva jackpotigaslotikaid, kuigi nende arv on üldise slotimängude arvuga võrreldes pisike. Näiteks OlyBet online kasiinos on slotimänge kokku ligi 500, aga progresseeruva jackpotiga on neist vaid 8. Mis on progresseeruv jackpot ja kuidas niisugused mängud toimivad?

Mis on progresseeruvad jackpotid?

Nagu enamik online kasiino mängijatest ilmselt teab, kasvab progresseeruva jackpotiga mängudes peavõit iga mängus tehtud panusega. Enamasti ei sõltu progresseeruva jackpotiga mängu peavõidu suurus vaid ühe online optibet kasiino mängijate panustest, vaid selles osalevad kõigi vastava mängu võrgustikuga seotud online kasiinodes tehtud panused.

Kui asud seda jackpotti jahtima, tutvu kindlasti ka reeglite nüanssidega – osade mängude puhul kehtib näiteks reegel, et jackpoti võitmiseks tuleb mängida maksimumpanusega.

Millal tasub progresseeruva jackpotiga mänge mängida?

Kui üks õnnelik mängija mingil hetkel selle hiiglasliku jackpoti võidab, algab jackpoti kogumine otsast peale. On levinud arvamus, et sel hetkel pole erilist mõtet niisugust mängu mängida. Samas mõne päeva pärast võib jackpot olla taas kasvanud märkimisväärse suuruseni ning võimalus teenida rammus auhind on taas päevakorral.
Selle optimaalse mängu taasalustamise hetke leidmine ei pruugi aga olla lihtne – see nõuab pikka kogemust ja teadmisi progresseeruva jackpotiga mängudest. Ning ka kogemuse ja teadmiste olemasolul ei taba Sa suure tõenäosusega seda imelist hiigelvõiduhetke mitte kunagi. Mida suuremaks jackpot kasvab, seda suuremaks muutub ka tõenäosus, et jackpoti väljaandmise hetk on lähedal. Niisuguste hetkede ärakasutamiseks leidub mängijaid, kes moodustavad koos „jackpoti jahtimise tiimid“, et saada veidi suurem tõenäosus hiigeljackpoti võitmiseks.

Jackpoti jahtimise tiimid

Jackpoti tiimid moodustuvad grupist mängijatest, kes usuvad, et suudavad koostöös suure tõenäosusega jackpotiendale võita. Niisugusel nähtusel on mängija jaoks omad eelised:

  • Kui mõni gruppi kuuluv mängija jackpoti võidab, jagatakse võit grupi liikmete vahel
  • Võiduvõimalus suureneb mõnevõrra.

Enne kui asud tiimi moodustama, ära unusta aga kontrollimast, kas Sinu kasiino ikka sellist tegevust lubab, sest osades kasiinodes on see keelatud. Keelatud tegevus võib aga hiljem põhjustada selle, et potentsiaalne võit võetakse Sult ära… ja seda tunnet, mis niisuguse võidu konfiskeerimisega kaasneb, ei teha kindlasti keegi meist kogeda.

Kokkuvõte

Progresseeruv jackpot on üks tugevamaid magneteid, mis mängijaid slotikate poole tõmbab. Tutvu kasiino.com saidil Eesti online kasiinodega, leia see kasiino, mis pakub Sulle enim meelepäraseid progresseeruvaid slotikaid.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *