Talleta ilusad mälestused ning telli üks lõbus kalender.

Kalender sobib suurepäraselt ka kingituseks – isal oleks kindlalt rõõm sellise kalendri üle. Veel üks hea lahendus on fotoraamat, kuhu saad lisaks piltidele mõned lahedad mõtted lisada.

Internetipoe tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, fotokalendrid erimõõtudes. Leiad kindla peale enda jaoks sobiva!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Miks mitte asetada läbi aegade lemmik pilt seinale, et seda iga hetk vaadata? Seinakleebised on aga ideaalne lahendus ühte tooni seinale. Muuhulgas on müügis kleebised ka väikebussidele ja ka teistele masinatele, mida saad täitsa ise arendada.

Kvaliteetne magistritöö köitmine on viimne, kuid vägagi oluline samm selle valmimisprotsessis. Parima hinna eest lõputöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Sinul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses! Kui aga Sul veel puudub isiklik visiitkaart siis praegu on kõige parem aeg selle tellimiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud pilt. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks ehtne maal.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis seda teha. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *