Jäädvusta ilusad hetked ning telli üks vahva kalender.

Miks mitte valmistada kalender laste piltidega armsale emale? Ka fotoraamat on suurepärane kink – võimalik on iga pildi juurde kirjutada tabav jutuke, et mälestus meeldejäävam oleks.   Vali enda jaoks valitud mõõdus kalender kas seinale või lauale. Valik on suur, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodsamad!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on jälle populaarne? Miks mitte kleepida oma lemmik pilt seinale, et seda päevast päeva vaadata? Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis näiteks seinakleebised muudaksid seina stiilsemaks.  Loo ise enda jaoks kleebised meie kodulehel!

Kui oled õpilane, siis on köitmine kindlasti Sulle tuttav teema. Pole vaja riskida enda tööga ning tee köitmine parima teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu soodushinnaga. Kui aga Sinul siiani puudub enda visiitkaart siis täna on parim hetk visiitkaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – lahe trend!

Fotolõuend on kangas, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend näeb välja nagu see oleks ehtne maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist.

Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte- https://www.picturehappy.ee/et/canvas/.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *