Talleta oma hetked ning tee üks kaunis kalender.

Kalender sobib ideaalselt kellelegi kingituseks – isal oleks kindlalt rõõm isikliku kalendri üle. Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane meene – saad iga foto alla lisada tabav lause, et fotomälestus meeldejäävam oleks.  Meie valikus on nii laua- kui ka seinakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Leiad kindla peale endale sobiva!

Tõeline hitt on sel aastal fototapeet!  Miks mitte panna oma lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk imetleda? Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis võib-olla seinakleebised muudaksid ruumi stiilsemaks.  Samuti on olemas kleebised ka väikebussidele ja ka teist sorti esemetele, mida saaksid vajadusel ise arendada.

Kui oled õpinguid lõpetamas, siis on köitmine ilmselt Sul teemas. Pole vaja riskida valmis tööga ning tee köitmine usaldusväärse teenuspakkuja juures. Kas Sul hakkavad visiitkaardid otsa saama? Ülikiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-kaupluses!

Tee uus visiitkaart – meie töötajad aitavad Sind vajadusel oma ideedega- https://www.picturehappy.ee/.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud pilt. Foto saab valida ise ning selle seinale panna. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *