Eriti populaarne on sellel aastal fototapeet! 

Kalender kaunite mälestustega eelmisest aastast. Kalender sobib suurepäraselt samuti kinkimiseks – isal oleks kindlalt hea meel isikliku kalendri üle. Veel üks nutikas idee on fotoraamat, kuhu saab lisaks piltidele ka oma mõtted kirjutada.   Vali endale valitud suuruses kalender köögi- või kontoriseinale. Kalendrivalik on üüratu, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal kampaaniahinnaga!

Sa saad printida fototapeediks foto pereliikmetest, lemmikloomast või autost. Seinakleebised on väga ideaalne aksessuaar värvitud seintele. Lisaks on müügis kleebised ka autodele ja muudele asjadele, mida saad ka ise arendada.

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on kõige viimane, kuid vägagi tähtis samm diplomitöö protsessis. Hea hinnaga diplomitöö köitmine vaid meie e-poes! Kas Teil kontoris hakkavad visiitkaardid otsa saama? Kiire ja mugav visiitkaartide trükkimine meie e-poes! Kui aga Sul siiani puudub oma visiitkaart siis praegu on kõige parem aeg kaardi muretsemiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva idee, kuidas ruumile iseloomu lisada. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto.

Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga- https://www.picturehappy.ee/et/calendars2/intro/lineup/

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *